Про нас

   Історія та сьогодення 

У 1945 році сформовано Берестечківський район, який спеціалізувався на виробленні сільськогосподарської продукції. У кожному колгоспі, навколо міста, функціонували овочеві бригади, що спеціалізувались на вирощуванні огірків, з метою переробки яких було відкрито Берестечківську засолку, де у великих діжах-бочках засолювали огірки.

З 1959 року дане приміщення перетворилося на Берестечківський плодоконсервний завод, який став філією Горохівського плодоконсервного заводу. Розпочато консервацію продукції, зокрема ягід чорниці. Для їх збору – заготівлі відряджали бригади працівників із заводу на Полісся. Виробництво продукції швидко розширювалося.
Виготовляли: компоти, салати, соуси, соки та іншу продукцію.

За сезон на заводі переробляли – 200т капусти, 200т огірків, 150т столового буряка, 100т моркви. Підприємство працювало як на місцевій так і на привізній продукції.

Сучасна історія підприємства розпочинається з 1993 року. Разом із старшим братом Петром, який, на жаль, трагічно загинув, Олександр Захарчук викупили філіал колишнього Мар’янівського плодоконсервного заводу в Берестечку. Відроджували його, налагоджували виробничі процеси, реконструювали по суті з руїн.

Першу продукцію завод випустив у 1998 році. Це були консервовані огірки та помідори, згодом і яблучне повидло. Розвозили все це стареньким «Москвичем» по 10-20 ящиків.

Якщо на початку виготовляли консервовані огірки та помідори, то зараз виготовляють 37 видів продукції – варення, повидло, джеми, компоти, томатну пасту, згущене молоко, салати, соки, консервований щавель, штучний мед, наповнювачі для продукції кондитерських фабрик. В середньому потужність підприємства становить 250 т. готової продукції. Розвозять продукцію 7 великовагових автомобілів. Доставляють продукцію в Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Ужгород, Івано-Франківськ, Луцьк та Львів.

В новому році завод став першим в Горохівському районі постачальником продукції до прибалтійських країн, зокрема, на Даугавпілську кондитерську фабрику (Латвія). Перша партія склала 20 тонн.

Контакти

БЕРЕСТЕЧКІВСЬКИЙ ПЛОДОКОНСЕРВНИЙ ЗАВОД

45765
Волинська область, Горохівський район,
м. Берестечко,
вул. Незалежності, 70.

тел/факс: (03379) 95-2-44
тел: 067-332-67-22
e-mail: oazaharchuk@gmail.com

Зворотній зв'язок